Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

6 dôvodov, prečo používať prírodné oleje na pleť!

– Martin Engervik

Ich mastnotou sa nenechajte zmiasť.  Ak ste doteraz žili v presvedčení, že posledné, čo vaša pokožka potrebuje je ďalšia vrstva „mastnoty“ v podobe oleja na pleť, vyvedieme vás z omylu. Ak ich raz vyskúšate, budete ich milovať!

Na pleti dokážu skutočné a viditeľné zázraky. Kvalitné, prírodné oleje sú klenotom, ktoré ocení  suchá ale aj problémová pokožka. V čom sa ukrýva ich sila a čo všetko od nich môžete očakávať?

6x „ÁNO“ pre oleje

Ak ste im doteraz nedali šancu, je najvyšší čas vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové. Pleťové oleje na tvár sú doslova tekutým zlatom a je úplne jedno, aký typ pokožky máte. Stačí, ak si vyberiete správne a zázraky sa začnú diať na počkanie. Prírodné oleje Marina Miracle ukrývajú to najlepšie z najlepšieho a ich používanie sa stane pre vás malou závislosťou!

  1. Hydratujú – pre zdravo vyzerajúcu pokožku je hydratácia alfou a omegou. Zabezpečte jej dostatočnú hydratácia zvnútra (pitný režim) aj zvonka (oleje).
  2. Redukujú vrásky – hydratovaná pleť je oveľa menej náchylná na tvorbu vrások. Navyše, niektoré oleje vyhladzujú kontúry tváre a bojujú s predčasným starnutím.
  3. Hoja rany aj akné – olejov sa netreba obávať ani v prípade, keď je vaša pleť zmiešaná, problematická či so sklonom k akné. Jednotlivé zložky olejov ich nielen hoja ale dokážu eliminovať aj nevzhľadné fľaky po akné.
  4. Rozjasňujú – pleť je po pravidelnom používaní olejov rozjasnená, žiarivá a zdravá.
  5. Upokojujú – existujú oleje, ktorých zložky pôsobia na pleť upokojujúco bez ohľadu na to, či je vaša pokožka suchá a začervenaná alebo bojujete s akné.
  6. Tónujú – isté typy olejov dokážu vďaka účinným zložkám zjednotiť tón pleti.

Obľúbené oleje Marina Miracle:

Geranium Face Oil – ľahký olej s vôňou ruží a bylín sa rýchlo absorbuje a vyrovnáva pokožku. Jedinečné bylinky vyživujú pokožku, takže ranky po akné sa hoja rýchlejšie a viditeľnosť jaziev sa znižuje. Čisté oleje z jojoby, mandle, ruže, pelargónie a čajovníka zvlhčujú pokožku bez upchávania pórov. Nadprodukcia mastnoty klesá, pokožka je zjednotená, hladká a čistá.

Argan Night Serum - nočné sérum s AHA ovocnými kyselinami poskytuje hlbkovú hydratáciu, tónuje a rozjasňuje pokožku. Ovocné kyseliny odstraňujú odumreté kožné bunky a pomáhajú oleju preniknúť hlbšie do pokožky. Tá je nielen zamatovo hladká, zdravá ale aj  nádherne rozjasnená. 

Herbal Face Oil - výživný a zvlhčujúci olej na tvár, ktorý vyrovnáva pokožku. Jemné byliny, jojoba, avokádo, malina a aloe vera dodávajú pokožke výživu bez upchávania pórov a nadbytočnej mastnoty. Olej na tvár sa rýchlo vstrebáva, chráni a viaže vlhkosť pokožky, ktorá je jemná, vyrovnaná a rozjasnená.

Amaranth Night Serum - luxusné nočné sérum proti starnutiu obnovuje, omladzuje a tónuje pokožku počas spánku. Sérum  s amarantom, arganom,chia a prírodnými ovocnými kyselinami stimuluje produkciu nových zdravých buniek. Preniká hlboko do kože a pokožka zostáva jemná a rovnomerne vyhladená.

 NÁŠ TIP: Oleje používajte ráno aj večer, pre väčšiu hydratáciu aplikujte na vodou navlhčenú tvár.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Spoznajte blahodárne účinky avokáda na vašu pleť!

 

 

 Foto: Pinterest

Krivdová Michaela