Môj košík

Zavrieť

Acne Fight Serum sa premenoval na Geranium Face Oil

Publikované dňa May 07, 2019

Geranium Face Oil bottle

Acne Fight Serum dostal nový názov a teraz sa volá Geranium Face Oil. Je to ten istý olej na pleť, len s novým názvom.

 

Prečo dostal nový názov?

Zmenili sme názov Acne Fight Serum v prvom rade preto, lebo slovo SÉRUM bolo v názve zavádzajúce a tento výrobok je v skutočnosti pleťový olej.


Tiež sme zdôraznili zložku GERANIUM (pelargónia) v názve, pretože olej obsahuje túto skvelú ingredienciu. Pelargónia je tiež dôvodom, prečo tento výrobok funguje tak skvele na mastnú pleť a akné.

 

5 zaujímavosti o GERANIUM (pelargónia)

Geranium

V našom Geranium Face Oil používame éterický olej z kvetu pelargónie. Pri použití tohto oleja, dostaneme všetky dobré vlastnosti plus krásnu vôňu a to všetko len v jednej kvapke oleja!

 

1. Vonia ako ruže

Pelargónia rastie najmä v horských oblastiach Južnej Afriky. Často sa nazýva aj ruža pelargónia, pretože tieto kvety voňajú rovnako krásne ako ruže.

 

2. Botanický názov GERANIUM je „PELARGONIUM GRAVEOLENS“

Botanický názov „PELAGRONIUM“ je inšpirovaný skutočnosťou, že tvar ovocia pripomína bociana. V gréčtine to znamená „PELARGOS“.
Názov „GRAVEOLENS“ sa v latinčine vzťahuje na výraznú vôňu. Pelargónia má silnú vôňu listu.

 

3. Pelargónia sa tiež používa vo varení

Pelargónia je jedlá a je možné ju použiť aj v rámci varenia. Listy pelargónie môžeme nájsť napríklad aj v miske „pot–pourri“.

 

4. Pelargónia ako liek

Éterický olej z pelargónie je tiež používaný v medicíne. Bolo preukázané, že pomáha pri zápale tela, predmenštruačných ťažkostiach, nevoľnosti či pri zlom krvnom obehu.

 

5. Pelargónia je veľmi upokojujúca a prospešné v starostlivosti o pleť

Pelargónia je skvelá v rámci starostlivosti o pleť. Má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým dokáže vyvážiť tvorbu mazu. Na mastnej pleti tvorbu mazu redukuje a taktiež môže liečiť akné a existujúce škvrny. Je protizápalová, ukľudňuje začervenanie a podráždenú pleť. Je to skvelá zložka pre starostlivosť o mastnú pleť, či už s akné alebo bez neho.

 

GERANIUM FACE OIL

 

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE