Môj košík

Zavrieť

AKO POUŽÍVAŤ PLEŤOVÝ OLEJ?

Publikované dňa May 13, 2019

Pleťové oleje sú stále populárnejšie pre svoje veľké schopnosti ošetrovať a hydratovať pokožku. Ešte ste ho neskúšali? Možno uvažujete, že by ste vyskúšali, ale hovoríte si, že pleťový olej znie veľmi "mastne"? Faktom je, že dobrý pleťový olej sa absorbuje rýchlo, hydratuje a dodáva pokožke žiarivosť. Ak v súčasnosti používate pravidelne krém na tvár, možno bude pleťový olej novým a príjemným zážitkom a váš nový obľúbený produkt.

TAK AKO POUŽÍVAŤ PLEŤOVÝ OLEJ?

TAK AKO POUŽÍVAŤ PLEŤOVÝ OLEJ?

Pleťový olej je veľmi jednoduché používať v týchto 3 krokoch:

1. 1. Vyčistiť! Je veľmi dôležité, aby vaša tvár bola skutočne vyčistená od make-upu a rôznych nečistôt pred jeho použitím. Čistú pokožku musíte mať preto, aby sa olej absorboval a správne fungoval. Ak sú na pleti nečistoty, alebo make-up, olej neprenikne do pokožky. VŽDY najskôr vyčistite pleť.

2. 2. Pretrepte! Pleťový olej má veľa výživných látok a často sa skladá z mnohých rôznych olejov, bylín a vitamínov. Tieto zložky majú rozdielnu hmotnosť a preto sa vo fľaši oddelia. Fľašku by ste mali pred použitím vždy pretrepať. Vďaka tomu budete mať všetky dobré zložky v každej jednej kvapke!

3. Naneste olej na tvár a krk. Nakvapkajte 4-6 kvapiek oleja do ruky. V rukách ho zohrejte a dobre vmasírujte do pokožky jemným tlakom a krúživými pohybmi. Zistili sme, že táto metóda je veľmi účinná a pohodlná. Vašu pokožku zanechá hydratovanú a žiariacu :)

Čo ak nechcem vymeniť svoj krém? Pleťový olej je možné použiť aj ako sérum, ktoré poskytuje extra výživu pod pleťovým krémom. Najskôr naneste pleťový olej, potom krém. Toto môže byť naozaj veľmi dobrá kombinácia najmä vtedy, keď sa zdržiavate vo veterných a chladných miestach, alebo aj pred použitím opaľovacieho krému. Ďalším tipom je pridanie pár kvapiek oleja do svojho bežného krému, aby ste získali extra účinný pleťový krém..

Herbal Face Oil

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE