Môj košík

Zavrieť

AKO POUŽÍVAŤ PLEŤOVÝ OLEJ?

Publikované dňa May 13, 2019

Pleťové oleje sa vďaka schopnosti ošetrovať a hydratovať pokožku tešia čoraz väčšej obľube. Stále ste žiadny nevyskúšali, pretože sa bojíte jeho „mastnoty“? Faktom je, že dobrý pleťový olej sa absorbuje rýchlo, pokožku hydratuje a dodáva jej žiarivý vzhľad. Skúste vymeniť obľúbený krém na tvár za olej. Garantujeme vám nový a príjemný zážitok!

 

VIETE, AKO HO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ?

TAK AKO POUŽÍVAŤ PLEŤOVÝ OLEJ?

Používanie pleťového oleja je veľmi jednoduché. Skúste to v týchto 3 krokoch:

 

Vyčistiť! Prvým a veľmi dôležitým krokom je pleť vyčistiť od make-upu a rôznych nečistôt. Čistá pokožka zabezpečí, aby sa olej absorboval a správne fungoval. V opačnom prípade do pokožky neprenikne.

Pretrepať! Pleťový olej sa skladá z rôznych olejov, bylín, vitamínov a obsahuje veľa výživných látok. Jednotlivé zložky majú rozdielnu hmotnosť a preto sa vo fľaštičke oddelia. Pred aplikáciou olej dôkladne pretrepte. Iba tak zabezpečíte, že sa všetky zložky dostanú do každej kvapky!

Naniesť na tvár a krk! Nakvapkajte 4 - 6 kvapiek oleja do ruky, rozohrejte ho a do pokožky dobre vmasírujte jemným tlakom a krúživými pohybmi. Tento spôsob aplikácie je veľmi účinný, pohodlný a vašu pokožku zanechá hydratovanú a žiarivú.

 

Nechcete sa vzdať svojho krému?

 

Pleťový olej môžete použiť aj ako sérum, ktoré poskytuje pokožke extra výživu pod pleťovým krémom. Najskôr naneste pleťový olej, potom krém. Ide o veľmi dobrú kombináciu najmä vtedy, ak sa zdržiavate na veterných a chladných miestach alebo pred použitím opaľovacieho krému. Pár kvapiek oleja môžete pridať aj do svojho bežného krému, získate tak extra účinný pleťový krém.


Herbal Face Oil

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE