Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Amaranth Face Oil – Luxusná starostlivosť, ktorá si poradí aj s vráskami

– Martin Engervik

Vekom jednoducho pribúdajú. Vrásky sú prirodzenou súčasťou starnutia, ktoré sa v určitej fáze života týka každej pleti. Hoci čas nezastavíte, ich tvorbu môžete eliminovať!

Máte pocit, že zo dňa na deň ich na vašej pleti pribúda? Na celkovom vzhľade pleti sa podpisuje UV žiarenie, hormonálne zmeny, stres, nesprávna životospráva a samozrejme vek. Prirodzené látky, akými sú kyselina hyalurónová, koenzým Q10, ceramidy či glycerín, ktoré sa v pokožke nachádzajú klesajú rovnako. Aj preto sa prvé vrásky, predovšetkým v oblasti okolo očí objavujú už po 25-tom roku života. Amarant Face Oil v sebe ukrýva kombináciu luxusných ingrediencií, ktoré sa starajú o zlepšenie elasticity pleti a jej hĺbkovú hydratáciu. Pokožka je hladká a dlhodobo rozjasnená. Zázrak, ktorý vaša pokožka jednoducho potrebuje čím skôr.

Boj s časom určite nevyhráte, vznik prvých vrások luxusnou starostlivosťou ale rozhodne oddialiť môžete!

Aké zložky Amaranth Face Oil ukrýva?

  • Olej z jojoby - získava sa z plodov Simmondsia Chinesis, ktoré vzhľadom pripomínajú kávové zrná. Olej sa vyznačuje svetlo zlatou farbou, je bez zápachu a na pokožke nezanecháva pocit mastnoty. Zložením je blízky ľudskej pokožke, ktorú dokonale hydratuje bez toho, aby upchával póry.
  • Olej z láskavca – kvet rastúci v Južnej Amerike a v Grécku je známy aj pod názvom „Amaranth", čo v gréčtine znamená „neblednúci kvet". Je symbolom nesmrteľnosti, pretože kvet Láskavca si udržuje žiarivé farby, aj počas suchého obdobia. Pokožku zvlhčuje a má najvyšší obsah squalénu na svete. 
  • Olej z ruží -  nadchne vás jemnou a okúzľujúcou vôňou. Jeho sila spočíva v tom, že stimuluje a hydratuje pokožku, pôsobí protizápalovo, zmierňuje začerveňanie a na pleť pôsobí ako tonikum vďaka adstringentným vlastnostiam. 
  • Olej z nórskej angeliky - rastlina s omamnou sladkou vôňou, jedlými stonkami a koreňmi lieči infekcie a nedokonalosti pleti. Pokožku zároveň vyhladzuje a tónuje.
  • Olej zo zázvoru – koreň tejto rastliny má všestranné využitie. Na pokožku pôsobí antibakteriálne a veľmi upokojujúco. Zázvor stimuluje produkciu kolagénu, pleť je dlhšie mladá, krásna a predovšetkým zdravá.

 Michaela Krivdová