Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Amaranth Night Serum – Omladzujúce procesy pokožky sa dejú aj počas spánku

– Martin Engervik

Doprajte svojej pleti to najlepšie! Luxusné sérum, namiešané z účinných ingrediencií omladí pleť počas toho, ako vy spíte. Existuje jednoduchšia cesta k zdravej pleti bez zbytočných vrások?

Bez kvalitnej a pravidelnej starostlivosti to naozaj nepôjde! Suchá a zrelá pleť je oveľa náchylnejšia na tvorbu vrások. Avšak len do momentu, kedy jej doprajete presne to, čo potrebuje. Amaranth Night Serum s vôňou pomarančov a kvetov preniká hlboko do kože a pokožka tak zostáva jemná a rovnomerne vyhladená. Kým vy spíte, luxusné sérum bojuje proti starnutiu, pokožku obnovuje, omladzuje a tónuje. Amaranth, argan, chia a prírodné ovocné kyseliny, stimulujú produkciu nových, zdravých buniek. Pokožka je po jeho použití jemnejšia, hladšia a bez neželaných škvŕn.

Túžite po sviežom a mladistvom vzhľade? Verte prírode a jej zázrakom, ktoré sa budú diať od večera do rána!

Aké zložky Amaranth Night Serum ukrýva?

  • Olej z marhule – ľahký a výživný olej v sebe ukrýva naozajstné bohatstvo. Aktivuje metabolizmus pokožky, pomáha udržiavať jej optimálnu vlhkosť, neupcháva póry. Obsahuje vitamíny A, E a kyselinu gama linolovú. Olej má nutričný účinok a môže zmierniť ekzém a iné kožné problémy.
  • Olej z láskavca – kvet rastúci v Južnej Amerike a v Grécku je známy aj pod názvom „Amaranth" - „neblednúci kvet". Je symbolom nesmrteľnosti, pretože kvet si udržuje žiarivé farby, aj počas suchého obdobia. Pokožku zvlhčuje a má najvyšší obsah squalénu na svete. 
  • Olej z chia semien – chia majú vysoký obsah vlákniny, bielkovín a omega3 mastných kyselín. Sú plné antioxidantov a dobrým zdrojom draslíka, vápnika, železa, fosforu aj mangánu. Olej zo semien čistí pokožku, redukuje tvorbu vrások aj škvŕn. 
  • Arganový olej – luxusný olej z Maroka s vysokým obsahom vitamínu E je tiež bohatý na antioxidanty. Označuje sa aj ako zlatý olej či tekuté zlato a vďaka všestrannosti sa dá využiť takmer kdekoľvek.
  • Aloe vera - rastlina bohatá na aktívne živiny zlepšuje elasticitu pokožky, pomáha v boji s akné a škvrnami. Obsahuje 75 živín, 20 minerálov, 12 vitamínov, 18 aminokyselín a 200 aktívnych enzýmov. Šťava a výťažky z Aloe Vera sú navyše hypoalergénne.