Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Argan Night Serum – Kým vy spíte, s pleťou sa dejú skutočné zázraky!

– Martin Engervik

Nočné sérum s unikátnou kombináciou ingrediencií je zárukou krásnej, zdravej a rozžiarenej pokožky. Stačí pár kvapiek a nebudete veriť vlastným očiam.

Regenerácia počas spánku je nevyhnutná a prospešná nielen pre telo, ale aj pokožku. Ak chcete pre svoju pleť len to najlepšie, doprajte jej niekoľko hodinovú, intenzívnu omladzujúcu kúru. Argan Night Serum v sebe ukrýva zložky, ktoré pleti poskytujú hĺbkovú hydratáciu, redukujú jemné vrásky, zjemnňujú kontúry tváre a zároveň ju tónujú. Ovocné AHA kyseliny navyše odstraňujú odumreté kožné bunky a pomáhajú olejom preniknúť hlbšie do pokožky. Nočné sérum s arganom a AHA kyselinami je vhodné pre všetky typy pleti a jeho jemnú a osviežujúcu vôňu budete zbožňovať rovnako, ako zázraky, ktoré sa začnú diať.

Zamatovo hladká, zdravá a nádherne rozjasnená pleť je ráno odmenou za starostlivosť, ktorú ste jej večer pred uložením do postele poskytli!

Aké zložky Argan Night Serum ukrýva?

  • Olej z marhuľového jadra – ľahký a výživný olej v sebe ukrýva hotové bohatstvo. Aktivuje metabolizmus pokožky, pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť, neupcháva póry. Obsahuje vitamíny A, E a kyselinu gama linolovú. Olej má nutričný účinok a môže zmierniť ekzém a iné kožné problémy.
  • Olej z mandlí - sa lisuje za studena zo suchých kôstok sladkých mandlí. Obsahuje veľa bioaktívnych látok a zároveň je bohatý je na vitamíny E, A, B2 a D. Podporuje prirodzenú hydratáciu, vitalitu pokožky a je prevenciou proti tvorbe vrások.
  • Olej z púpalky dvojročnej – lisovaný je zo semien a jej účinky poznali už pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky. Zlepšuje stav pokožky pri atopickom ekzéme, veľmi suchej pleti, spevňuje vlasy aj nechty. Olej je bohatý na mastné kyseliny a okrem vynikajúcej hydratácie, zvyšuje aj elasticity pokožky, čím predchádza tvorbe vrások.
  • Arganový olej – luxusný olej z Maroka je bohatý na antioxidanty a vitamín E. Označuje sa aj ako zlatý olej či tekuté zlato a vďaka všestrannosti sa sa dá využiť takmer kdekoľvek. Vyživuje, regeneruje, chráni pred škodlivými vplyvmi všetky typy pleti a zabraňuje predčasnému starnutiu.
  • AHA ovocné kyseliny – založené sú na prírodnej kyseline glykolovej získanej z cukrovej trstiny a citrusových plodov. Odstraňujú odumreté bunky a vytvárajú priestor pre nové zdravé bunky. Kyselina hĺbkovo čistí póry, minimalizuje nerovnosti pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke.

Michaela Krivdová