Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Bojuje proti akné aj zaneseným pórom! Prečo pleť potrebuje ružovú vodu?

– Martin Engervik

Rovnako, ako jej podmanivú vôňu si zamilujete aj účinky, ktoré so sebou prináša. Ak ste doteraz nevenovali ružovej vode pozornosť, verte, že ste robili chybu. Aké benefity ponúka pokožke a prečo sa v kozmetike používa?

Univerzálny produkt

Blahodárne účinky ružovej vody poznali už Peržania. Vďaka množstvu benefitov, ktoré v sebe ukrýva ju používali nielen na liečenie ale aj v kuchyni. Voda, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri destilovaní oleja z ruže damascénskej je antibakteriálna, upokojujúca, hojivá a má antiseptické vlastnosti. Aj preto je vhodná pre všetky typy pleti!

Bojuje s akné aj so začervenaním

Trápi vás akné, zanesené póry alebo časté začervenanie pokožky? Siahnite po kozmetike, ktorá v sebe ukrýva tento poklad jemnej vône. Ružová voda má totiž antibakteriálne a antiseptické účinky, udržiava pH pokožky, odstraňuje zápal a pleť udržiava vlhkú. Okrem toho obsahuje flavonoidy a vitamíny A, C, D, E či B3. A viete, čo je perfektné? Vďaka antibakteriálnym účinkom nie je nutná stabilizácia ružovej vody konzervačnými látkami. Aj preto je súčasťou prírodnej kozmetiky Marina Miracle.

Ktoré produkty Marina Miracle ružovú vodu obsahujú?

Amaranth Face Oil - prírodný a organický olej proti starnutiu pokožky s upokojujúcou prírodnou vôňou Yling Ylang a grepu. Olej na tvár má jedinečnú kombináciu zložiek, ako sú škandinávske byliny, Amarant a extrakt z arktických brusníc, ktorý regeneruje pokožku, zlepšuje elasticitu a dodáva hĺbkovú  hydratáciu. Olej na tvár zanecháva vašu pokožku hladkú a rozjasnenú.

Geranium Face Oil - olej na tvár, ktorý sa rýchlo absorbuje a vyrovnáva pokožku. Je ľahký a má príjemnú vôňu ruží a bylín. Jedinečné bylinky vyživujú pokožku, takže ranky po akné sa hoja rýchlejšie a viditeľnosť jaziev sa znižuje. Čisté oleje z jojoby, mandle, ruže, pelargónie a čajovníka zvlhčujú pokožku bez upchávania pórov. Nadprodukcia mastnoty klesá, pokožka je zjednotená, hladká a čistá.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Bojujete s atopickým ekzémom? Pomoc nájdete v prírodnej kozmetike Marina Miracle

Foto: Pinterest

Krivdová Michaela