Môj košík

Zavrieť

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

Publikované dňa May 13, 2019

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ marina miracle

Ako mnoho iných značiek, rovnako aj my sme vždy testovali naše výrobky na priateľov a známych. Nazýva sa to dermatologické testovanie a my sa vďaka tomu veľa z týchto procesov učíme. Taktiež sme chceli, aby naše výrobky boli testované jedným z najväčších skúšobných ústavov v Európe spoločnosťou Derma Consult GmbH v Nemecku.

 

ČO JE DERMATOLOGICKÉ TESTOVANIE?

Dermatologické testovanie je definované ako produkt testovaný na pokožke, na ktorej sa kontrolujú kožné reakcie. Naše výrobky boli testované pod záštitou dermatológa. Test sa uskutočnil v lekárskom laboratóriu v Nemecku s dermatológom a lekárnikom. Test bol vykonaný na 50 dobrovoľníkoch vo veku 18-68 rokov, muži aj ženy. Testovanie sa konalo na rôznych typoch pokožky; normálna, ekzematická, alergická a citlivá.


Test sa uskutočnil v súlade s pokynmi COLIPA / COSMETICS EUROPE. Pretože to bolo štúdium ľudí, bolo to s ohľadom na základné požiadavky Helsinskej deklarácie (1964) a neskorších revízií.
Počas testovacieho obdobia ľudia v testovacích oblastiach nepoužívali iné produkty.

 

NAJVYŠŠIE SKÓRE!

Je výnimočné, že všetky produkty Marina Miracle získali najvyššie skóre testu (Skóre 0 znamená žiadnu reakciu). Nikto nedostal žiadne reakcie a produkty boli schválené ako neškodné. Všetky naše výrobky sú teraz schválené dermatológmi ako dobré a bezpečné pre všetky typy pleti.

Rovnako dobrý výsledok máme na všetky naše výrobky. Tu je vzorka testu na rastlinný olej:

NAJVYŠŠIE SKÓRE! herbal face oil marina miracle

Dermatologisk test resultat marina miracle herbal face oil

 

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE