Môj košík

Zavrieť

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

Publikované dňa May 13, 2019

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ marina miracle

Záleží nám na testovaní našich výrobkov. Rovnako, ako mnohé iné značky, sme aj my naše produkty dali testovať priateľom a známym, pretože dermatologické testovanie nás neustále posúva vpred. Výrobky sa súčasne so spotrebiteľmi testovali v jednom z najväčších skúšobných ústavov v Európe, v spoločnosti Derma Consult GmbH v Nemecku.

 

ČO JE DERMATOLOGICKÉ TESTOVANIE?

Dermatologické testovanie je test kožnej reakcie pokožky na daný produkt. Naše výrobky boli testované pod záštitou dermatológa a lekárnika, v lekárskom laboratóriu v Nemecku, na vzorke 50 žien a mužov, vo veku 18-68 rokov. Samozrejmosťou bolo testovanie na rôznych typoch pokožky - normálna, ekzematická, alergická či citlivá.

S ohľadom na základné požiadavky Helsinskej deklarácie (1964) a neskorších revízií a  v súlade s pokynmi COLIPA / COSMETICS EUROPE, vybraní ľudia počas testovacieho obdobia nepoužívali iné produkty.

 

NAJVYŠŠIE SKÓRE!

Skvelou správou je, že všetky produkty Marina Miracle získali v dermatologickom testovaní najvyššie hodnotenie (0 = žiadna reakcia). Žiadna z osôb, ktorá sa testovania zúčastnila nezaznamenala nežiadúce reakcie. Produkty boli dermatológmi ohodnotené ako neškodné a bezpečné pre všetky typy pleti.

Hodnotenie sa vzťahuje na všetky výrobky Marina Miracle. Nasledujúce informácie sa týkajú rastlinného oleja:

NAJVYŠŠIE SKÓRE! herbal face oil marina miracle

Dermatologisk test resultat marina miracle herbal face oil

 

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE