Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

– Martin Engervik

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ marina miracle

Záleží nám na testovaní našich výrobkov. Rovnako, ako mnohé iné značky, sme aj my naše produkty dali testovať priateľom a známym, pretože dermatologické testovanie nás neustále posúva vpred. Výrobky sa súčasne so spotrebiteľmi testovali v jednom z najväčších skúšobných ústavov v Európe, v spoločnosti Derma Consult GmbH v Nemecku.

 

ČO JE DERMATOLOGICKÉ TESTOVANIE?

Dermatologické testovanie je test kožnej reakcie pokožky na daný produkt. Naše výrobky boli testované pod záštitou dermatológa a lekárnika, v lekárskom laboratóriu v Nemecku, na vzorke 50 žien a mužov, vo veku 18-68 rokov. Samozrejmosťou bolo testovanie na rôznych typoch pokožky - normálna, ekzematická, alergická či citlivá.

S ohľadom na základné požiadavky Helsinskej deklarácie (1964) a neskorších revízií a  v súlade s pokynmi COLIPA / COSMETICS EUROPE, vybraní ľudia počas testovacieho obdobia nepoužívali iné produkty.

 

NAJVYŠŠIE SKÓRE!

Skvelou správou je, že všetky produkty Marina Miracle získali v dermatologickom testovaní najvyššie hodnotenie (0 = žiadna reakcia). Žiadna z osôb, ktorá sa testovania zúčastnila nezaznamenala nežiadúce reakcie. Produkty boli dermatológmi ohodnotené ako neškodné a bezpečné pre všetky typy pleti.

Hodnotenie sa vzťahuje na všetky výrobky Marina Miracle. Nasledujúce informácie sa týkajú rastlinného oleja:

NAJVYŠŠIE SKÓRE! herbal face oil marina miracle

Dermatologisk test resultat marina miracle herbal face oil