Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Herbal Face Oil – Doprajte pokožke kvalitnú výživu bez upchávania pórov

– Martin Engervik

Hľadáte produkt, ktorý vašu pokožku vyživí bez zbytočnej mastnoty a upchávania pórov? Nehľadajte, práve ste ho našli!

Suchá, normálna či dokonca zmiešaná? Bez ohľadu na to, akým typom pokožky vás príroda obdarila, starostlivosť o ňu v žiadnom prípade nepodceňujte. Vezmite si na pomoc výživný pleťový olej, ktorý si poradí s každým problémom. Herbal Face Oil s jemnou upokojujúcou vôňou levandule je výživný, zvlhčujúci a vyrovnáva pokožku. Olej na tvár sa rýchlo vstrebáva, chráni a viaže vlhkosť pokožky. Zároveň upokojuje podráždenú a ekzematickú pleť, vyrovnáva zmiešanú a zvlhčuje pleť suchú. Pravidelným používaním získa pokožka zdravý jas a vyhladia sa aj jej kontúry.

Aké zložky Herbal Face Oil ukrýva?

  • Olej z jojoby – získava sa z plodov Simmondsia chinesis, ktoré pripomínajú kávové zrná, vyznačuje sa svetlo zlatou farbou, je bez zápachu a na pokožke nezanecháva pocit mastnoty. Olej je zložením blízky ľudskej pokožke, ktorú hydratuje bez toho, aby upchával póry.
  • Olej z červených malín – obsahuje až 83% esenciálnych mastných kyselín, má neobvykle vysoký obsah Omega3 a Omega6 mastných kyselín, ktoré slúžia ako prevencia aj liečba kožných problémov. Ide o silný prírodný antioxidant s anti-age efektom.
  • Olej z nórskej angeliky - rastlina s omamnou sladkou vôňou, jedlými stonkami a koreňmi lieči infekcie a nedokonalosti pleti. Pokožku zároveň vyhladzuje a tónuje.
  • Olej z avokáda – získava sa studeným lisovaním plodu dovtedy, kým nevznikne zdravý a hustý olej, ktorý je vhodný aj na ošetrenie pokožky. Avokádový olej obnovuje suchú pleť a poskytuje jej dostatok vlhkosti vďaka vysokému obsahu vitamínu E, zvyšuje kolagén v koži, pomáha hydratovať pokožku a odstraňuje jemné vrásky.
  • Aloe vera – zelená rastlina je okrem iného bohatá na aktívne živiny, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, pomáha proti akné aj škvrnám. Aloe vera v sebe ukrýva až 75 živín, 20 minerálov, 12 vitamínov, 18 aminokyselín a 200 aktívnych enzýmov. Šťava a výťažky z aloe vera sú dokonca hypoalergénne.

Michaela Krivdová