Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Krásna pleť na dosah: 3 kroky, bez ktorých to nepôjde!

– Martin Engervik

Nech robíte čokoľvek, s výsledkom stále nie ste spokojná? Ak zabúdate na pravidelnosť, správny postup a chýba vám kozmetika, ktorá je určená pre váš typ pleti, zbystrite pozornosť. Vieme, čo potrebuje krásna a zdravá pokožka!

3 základné kroky

Je vaša pleť suchá, mdlá alebo vás naopak trápi akné? Bez ohľadu na to, aký typ pokožky máte myslite na to, akú starostlivosť potrebuje. K dokonalosti jej vzhľad dotiahnete zdravým životným štýlom, dostatkom vody a predovšetkým, vhodne vybranou kozmetikou.

Čistenie

Alfou a omegou úspechu je dôkladne odlíčená a vyčistená pleť. Krok, ktorý za žiadnych okolností nevynechávajte. Nielen večer je nutné pleť zbaviť make-upu a nečistôt. Ak si myslíte, že ráno stačí pleť opláchnuť vodou, ste na omyle. Počas spánku sa na nej ukladajú nečistoty, ktoré sú živnou pôdou nielen pre vznik akné.

Sweet & Creamy Oil Cleanser je unikátny pleťový čistič 4 v 1 je vhodný pre všetky typy pleti. Krémovo – olejový produkt s vanilkovo-kokosovou vôňou sa pri kontakte s vodou zmení na mlieko. Odstraňuje make-up a hĺbkovo čistí pleť. Nechtíkový, slnečnicový, kokosový a šípkový olej rozpúšťa nečistoty a hydratuje pokožku, ktorá zostáva svieža, čistá a jemná

Exfoliácia

Pravidelné a šetrné používanie peelingových produktov, dokáže s pleťou zázraky. Exfoliácia stimuluje tvorbu kolagénu, pokožka je prekrvená, pružná a uvolňujú sa upchaté póry. Nesprávne postupy môžu so sebou priniesť prílišné odmastenie či podráždenie pokožky, ale aj narušenie jej pH. Všetko s mierou!

Roseehip Peeling Mask unikátna, hĺbkovo čistiaca a detoxikačná maska s luxusným bielym ílom, ktorá ukrýva čiastočky organického raw cukru. Enzýmy a kryštáliky organického raw cukru rozpúšťajú a odstraňujú odumreté bunky.

Hydratácia

Hydratujte nielen zvonka ale aj zvnútra. Prečo? Dehydrovaná pokožka je napnutá, náchylná na predčasné starnutie a len ťažko zvláda svoju ochrannú rolu. Doprajte pleti hydratáciu formou krémov, sér či olejov, ktoré sú vhodné paradoxne aj pre mastnú pleť.

Pre všetky typy pleti je vhodné Argan Night Serum s AHA ovocnými kyselinami, marhuľou, mandľou, arganom a púpalkou dvojročnou, ktorá vyniká tým, že poskytuje hĺbkovú hydratáciu a tónuje pokožku. Uprednostňujete skôr krém? Amaranth Day Cream je intenzívny hydratačný denný krém s unikátnym anti-age efektom a ľahkou textúrou, ktorý dodáva pokožke vďaka kyseline hyalurónovej a probioticky fermentovaným semenám amaranthu, malín a ovosu potrebnú vlhkosť.

 PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Avokádový či slnečnicový olej? Pleť potrebuje oba!

Foto: Pinterest

Krivdová Michaela