Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Marina Miracle a ,,nechtová kráľovna" Tone Lise

– Miroslav Vrbata

V spolupráci s nórskou ,,nechtovou kráľovnou” Tone Lise Forbergskog sme vyvinuli posilňujúci nechtový olej s rakytníkom a marhuľou, výťažkami z rozmarínu, brusníc a zeleného čaju, ktoré sa starajú o suchú kožtičku a zlepšujú rozštiepené/krehké nechty.

 

 

 

NOVÁ A JEDINEČNÁ SPOLUPRÁCA

 

Marina Miracle x Tone Lise

 

Marina a Tone Lise sa narodili a vyrástli v nórskom hlavnom meste rybolovu Båtsfjord, ale po prvýkrát sa stretli na veľtrhu krásy v Osle, pred takmer 7 rokmi. Odvtedy zostali v kontakte a plánovali spoluprácu. Vždy keď sa dve krásne a šikovné ženy stretnú , dá sa očakávať len vzrušujúci výsledok! Marina ako špecialistka na prirodzenú starostlivosť o pleť a Tone Lise ako zakladateľka Tone Lise Academy a TL Design, to je jedinečná príležitosť ako spoločne vyvinúť úplne unikátny produkt.

 

 

 

KTO JE TONE LISE?

 

Tone Lise Forbergskog je jednou z najúspešnejších a prelomových podnikateliek v Nórsku s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v kozmetickom priemysle.

 

Tone Lise sa presťahovala do Los Angeles, keď mala 18 rokov, aby navštevovala školu krásy špecializujúcu sa na ošetrenie nechtov a rúk. Po skončení školy sa presťahovala späť do Nórska, kde si založila svoj prvý salón na najrušnejšej nákupnej ulici v Nórsku, Karl Johans gate v Osle.

 

O niekoľko rokov neskôr otvorila školu krásy a nechtov Tone Lise Academy a zároveň uviedla na trh prvú sériu nórskych lakov na nechty; TL dizajn. Neustále sa zameriavala na udržateľnosť a na to, aby produkty obsahovali čisté a organické zložky.

 

Tone Lise získala niekoľko ocenení za svoje nechtové produkty a získala aj cenu podnikateľa.

 

Popri svojej kariére Tone Lise pracovala aj na pomoci ženám, ktoré sa stali obeťami obchodovania s ľuďmi a prostitúcie. To je jej srdcovou záležitosťou a mnohým ženám pomohla zaradiť sa do pracovného života.

 

Tone Lise je tiež spisovateľkou a napísala niekoľko kníh o podnikaní a udržateľnosti. Je to žena s množstvom skúseností a vedomostí. Sme veľmi hrdí na to, že môžeme s Tone Lise spolupracovať a tešíme sa na to, čo nám táto unikátna spolupráca ešte prinesie.

 

 

 

 

JEDINEČNÝ OLEJ NA NECHTY

 

A tak vznikol 'Essential Nail Elixir'. Veľmi špeciálny nechtový olej so severskými ingredienciami. Tento nechtový elixír obsahuje oleje veľmi vysokej kvality a spolu s aktívnymi výťažkami vyživí nechtovú kožičku a nechty budú pevnejšie a hladšie. Tento olej je ideálny na každodennú starostlivosť o nechty, ako aj pred a po manikúre alebo pedikúre. Olej je vhodný aj na hĺbkovú hydratáciu rúk. Essential Nail Elixir sa dodáva v peknej čiernej sklenenej fľaštičke s tenkou sklenenou pipetou, ktorá uľahčuje dávkovanie elixíru na každý necht.