Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

NOVÉ a vylepšené Eyelash & Brow Serum môžu používať aj ľudia s alergiou!

– Martin Engervik

Od uvedenia séra na trh prešlo takmer päť rokov a medzi zákazníkmi sa teší čoraz väčšej obľube. Pravidelným používaním posilňujúceho Eyelash & Brow Séra budú vaše riasy dlhšie a obočie hustejšie. A keďže sa neustále snažíme vylepšovať produkty Marina Miracle, aj  Eyelash & Brow Serum prešlo obnovou zloženia. Toto sú jeho tri nové vlastnosti:
 
1. Nový a lepší štetec

Kefka bola vylepšená tak, aby bola pri aplikácii na riasy mäkšia, ale stále dostatočne tvrdá na to, aby sa dobre rozotierala po obočí. Pojme ešte viac produktu, aplikácia je preto jednoduchšia a efektívnejšia.

2. Nová a hustejšia textúra

Preformulovaním prešlo aj sérum, ktoré obsahuje kvalitné oleje vysokej kvality, obohatené bolo aj o prírodný vosk zo slnečnice a z olív. Sérum je oveľa hustejšie, pripomína riasenku a farba ostala priehľadná.

Zmena bola vykonaná kvôli zlepšeniu účinku séra a na zabránenie toho, aby kvapkalo pri aplikácii do očí, s čím sa niektorí zákazníci počas používania stretávali.
 
3. Bez orechového oleja

V starej verzii séra bol použitý olej z makadamiových orechov, čo znamenalo, že ľudia s alergiou na orechy ho nemohli používať. Táto zložka bola z pôvodnej receptúry odstránená. Nové vylepšené sérum na riasy a obočie môžu tak bez komplikácií používať aj alergici.


Nové sérum na riasy a obočie funguje ešte lepšie ako predtým. Vylepšením prešla kefka, textúra je hustejšia, lepšie pokrýva riasy a obočie. Zo séra bol odstránený olej z makadamiových orechov, ktorý mohol spôsobovať alergie.