Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Prečo používať kozmetiku s obsahom kadidla?

– Martin Engervik

Prekvapilo vás, že aj táto zložka s typickou vôňou je súčasťou kozmetiky? Niet sa čomu čudovať! Kadidlový olej dokáže s pleťou veľké veci. Neveríte?

Návrat pružnosti

Kadidlový olej sa získava zo živice stromu Boswellia, ktorý sa najčastejšie vyskytuje v Somálsku. Jeho pozitívne účinky sú známe už roky a preto niet divu, že svoje nenahraditeľné miesto našiel aj v prírodnej kozmetike Marina Miracle. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, pokožke vracia prirodzenú pružnosť  a bojuje proti predčasnému startnutiu.

Svätý olej

Olej, ktorý je známy aj pod označením Olibanum alebo olej z Libanonu sa považuje za „svätý olej“, chcete vedieť prečo?  

Okrem toho, že má pozitívne účinky na popáleniny a odreniny, lieči akné, obsahuje 75% monoterpénov, sesquiterpénov, monoterpenólov a seskviterpenólov. Tieto látky sú antibakteriálne a umožňujú, aby olej liečil pokožku. Navyše, pomáha v boji proti predčasnému starnutiu a je skvelý pre pleť so sklonom k mastnote.

V ktorých produktoch Marina Miracle kadidlový olej nájdete?

Herbal Face Oil – bylinný pleťový olej je univerzálny, vhodný pre takmer každý typ pleti. Obsahuje čisté prírodné zložky, ktoré sa starajú o suchú pokožku, upokojuje citlivú a podráždenú pokožku a vyrovnáva kombinovanú pokožku. Tento pleťový olej sa často aj nazýva zázračný olej, pretože odstraňuje väčšinu kožných problémov na tvári.

Argan Night Serum – nočné sérum s AHA ovocnými kyselinami, marhuľou, mandľou, argánom a púpalkou dvojročnou poskytuje hĺbkovú hydratáciu a tónuje pokožku. Ovocné kyseliny odstraňujú odumreté kožné bunky a pomáhajú olejom preniknúť hlbšie do pokožky.

Active Face Oil – pleťový olej špeciálne vyvinutý pre mužov je vhodný pre všetky typy pleti. Olej je veľmi jemný, preto je vhodné používať ho aj po holení. Pokožke poskytuje správnu výživu a starostlivosť.

Reload Night Seerum - nočné sérum určené pre mužov, ktoré vyhladzuje jemné línie a dodáva hlbokovú hydratáciu, zatiaľ čo prirodzené AHA ovocné  kyseliny rozkladajú mŕtve kožné bunky a umožňujú tak novým zdravým bunkám rásť. Pokožka bude obnovená, hĺbkovo hydratovaná a rozjasnená.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Pyramída krásy: Viete, čo všetko a v akých intervaloch potrebuje vaša pleť?

FOTO: Pinterest

Krivdová Michaela