Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Prečo používať kozmetiku so šťavnatým grapefruitom?

– Martin Engervik

Pravidelne si ho servírujete na tanier, nielen pre jeho chuť ale aj množstvo vitamínov, ktoré obsahuje? Grapefruit ukrýva v sebe silu, ktorú ocení aj vaša pokožka. Neveríte? Presvedčte sa!

Z Barbadosu až na náš stôl

Do Ameriky bol dovezený z Barbadosu, kde grapefruit objavili. Vedeli ste, že ide o kríženca jamajskej odrody pomaranča a indonézskeho pomela? Možno vás prekvapí aj fakt, že pôvodne sa grep pestoval ako okrasná rastlina a existuje v ružovej, červenej, žltej aj bielej forme. Šťavnaté ovocie s typickou horkastou chuťou obsahuje množstvo vitamínu C, B1, K ale aj flavanoidov či antioxidantov. A to je jeden z dôvodov, prečo sa stal veľmi obľúbenou a vyhľadávanou súčasťou kozmetiky. Prírodné produkty Marina Miracle nie sú výnimkou.

Kozmetika s grapefruitom

Sviežosť. Prvé slovo, ktoré každého pri tomto ovocí napadne. Vyhláste boj predčasnému starnutiu a siahnite po kozmetických prípravkoch, ktoré tento poklad obsahujú. Grapefruit je totiž dobrý nielen pre naše zdravie, ale tiež pre pokožku. Je bohatý na antioxidanty a vitamíny, chráni pred voľnými radikálmi, vyrovnáva tón pleti, podporuje produkciu kolagénu a zabraňuje predčasnému starnutiu. Pokožka je hydratovaná, krásna a svieža.

Grapefruit nájdete aj v obľúbených prírodných olejoch Marina Miracle:

Amaranth Face Oil – prírodný a organický olej proti starnutiu pokožky s upokojujúcou prírodnou vôňou Yling Ylang a grepu. Olej na tvár má jedinečnú kombináciu zložiek, ako sú škandinávske byliny, Amarant a  extrakt z arktických brusníc, ktorý regeneruje pokožku, zlepšuje elasticitu a dodáva hĺbkovú  hydratáciu.

Argan Night Serum - nočné sérum s AHA ovocnými kyselinami poskytuje hĺbkovú hydratáciu, tónuje a rozjasňuje pokožku. Ovocné kyseliny odstraňujú odumreté kožné bunky a pomáhajú oleju preniknúť hlbšie do pokožky. Výsledkom je zamatovo hladká, zdravá a nádherne rozjasnená pleť.

Amaranth Night Serum - sérum  s amarantom, arganom,chia a prírodnými ovocnými kyselinami stimuluje produkciu nových zdravých buniek. Luxusné nočné sérum proti starnutiu obnovuje, omladzuje a tónuje pokožku počas spánku.

 

 PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 6 dôvodov, prečo používať prírodné oleje na pleť!

 Foto: Pinterest

Krivdová Michaela