Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Prečo sa oplatí používať kozmetiku s obsahom slnečnicového oleja?

– Martin Engervik

Slnečnicový olej netreba extrémne predstavovať, stretol sa s ním azda každý z nás. Vedeli ste ale o tom, že obsahuje veľa vitamínu E a dokonca pôsobí protizápalovo? Aj to sú dôvody, prečo ho naša pokožka potrebuje.

Elixír pre každú pleť

Nielen slnečnica ale aj mnohé iné rastliny ukrývajú vo svojich semenách teplo a svetlo zo slnka. Zo semien plných účinných látok sa následne získavajú oleje, ktoré sa s obľubou používajú v prírodných kozmetických prípravkoch. Výnimkou nie sú ani produkty Marina Miracle. Viete, čo všetko slnečnica s pleťou dokáže a prečo sa po nej oplatí siahnuť?

Chráni kolagén aj elastín

Slnečnicový olej je plný výživných omega-6 mastných kyselín, má veľmi nízku viskozitu, dobre sa vstrebáva a preto sa stáva základom kozmetiky, ktorá je určená pre normálnu a zmiešanú pokožku. Olej obsahuje veľké množstvo vitamínu E, antioxidantov či kyselinu linolovú, ktorá zvyšuje obnovu buniek. Jedinečnou schopnosťou tohto prírodného zázraku je aj to, že zadržiava vlhkosť vo vnútri buniek, chráni kolagén a elastín v pokožke a odstraňuje vrásky. Slnečnicový olej rovnako chráni pokožku pred voľnými radikálmi a vplyvmi vonkajšieho prostredia, akými sú UV žiarenie či znečistenie. Záleží vám na zdravej, krásnej a mladej pleti bez vrások?

Kozmetika Marina Miracle s obsahom slenčnicového oleja:

Sweet & Creamy Oil Cleanser – unikátny pleťový čistič 4 v 1 na každodenné použitie, vhodný pre všetky typy pleti. Krémovo – olejový produkt s vanilkovo-kokosovou vôňou sa pri kontakte s vodou zmení na mlieko. Odstraňuje make-up a hĺbkovo čistí pleť. Obsahuje fermenty z brokolice a rajčín, ktoré sú bohaté na enzýmy, antioxidanty a vitamíny. Táto kombinácia zaručuje vyživovanie pokožky počas celého procesu čistenia tváre. Nechtíkový, slnečnicový, kokosový a šípkový olej rozpúšťa nečistoty a hydratuje pokožku, ktorá zostáva svieža, čistá a jemná.

Amaranth Face Oil - luxusný olej proti starnutiu budete milovať!  Vhodný je pre zrelú, suchú pokožku a odporúčame ho používať, ak máte viac ako 40 rokov. V prípade potreby sa ho ale nemusia báť ani mladšie ročníky. Amaranth Face Oil je nabitý antioxidantmi a redukuje jemné vrásky.

Amaranth Night Serum - preniká hlboko do kože a pokožka tak zostáva jemná a rovnomerne vyhladená. Kým vy spíte, luxusné sérum bojuje proti starnutiu, pokožku obnovuje, omladzuje a tónuje. Amaranth, argan, chia a prírodné ovocné kyseliny, stimulujú produkciu nových, zdravých buniek. Pokožka je po jeho použití jemnejšia, hladšia a bez neželaných škvŕn.

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 6 tipov, ako správne a efektívne používať oleje Marina Miracle

FOTO: Pinterest

Krivdová Michaela