Môj košík

Zavrieť

Prestížne ocenenie THE JANEY LOVES 2018 PLATINUM AWARD

Publikované dňa Sep 11, 2018

 

Náš úžasný čistič tváre, Sweet & Creamy Oil Cleanser, získal cenu za najlepší čistiaci prostriedok na tvár v rámci ceny JANEY LOVES 2018 Platinum - pre prírodné produkty a služby.

2018 Janey Loves PLATINUM Awards prezentujú excelentnosť a inováciu v prírodných, ekologických produktoch a službách. Toto ocenenie zdôrazňuje a prinášajú to najlepšie z najlepších prírodných produktov a služieb do mainstreamu.Víťazi sú vybraní po testovaní v porote sudcov a spotrebiteľských hlasov.

 

 

 

O Janey

 

Janey Lee Grace je kľúčovou spoločenskou influencerkou vo svete prírodného zdravia / pohody / eko s vášňou a odhodlaním pomáhať ľuďom, aby mali k dispozícii najlepší  výber prírodných produktov pre zdravie. Je najpredávanejším autorom na Amzone a je známa pre viac ako 9 miliónov poslucháčov ako hosťujúci moderátor na BBC Radio 2 v najpočúvanejšej show ‘Steve Wright in the Afternoon’. Bola dva krát zvolenou osobnosťou ‘Natural Beauty Industry Yearbook’.

 

 

Jej  YouTube kanál má k dnešnému dňu 553 429 zobrazení a má 6 634 Twitter followerov a viac ako 12 000 odberateľov svojich magazínov. Je redaktorkou mnohých národných a online publikácií vo Veľkej Británii a prostredníctvom svojich 5 najpredávanejších kníh, Blogov, Vlogov, seminárov, rečníckych vystúpení a mnohých televíznych a rozhlasových vystúpení si Janey  vybudovala pozíciu dôveryhodného reprezentant a médiálny hovorca pre svet organického a prírodného zdravia.

 

(Text o Janey prevzatý z https://www.platinumawards.co.uk)

 

Je pre nás veľkou cťou, že práve náš čistič Sweet & Creamy Oil Cleanser si zamilovala porota  “Janey Loves Platinum Award” a hlasovala zaň. Je to už druhá medzinárodná cena, ktorú dostal náš čistiaci prostriedok. Sme za to veľmi štastní a vďační!

 

 

 

Ahoj!

Join our newsletter to receive special offers that's only available here!

Enter your email and click JOIN:

SEARCH THIS STORE