Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Prestížne ocenenie THE JANEY LOVES 2018 PLATINUM AWARD

– Miroslav Vrbata

 

 

Čistič tváre Sweet & Creamy Oil Cleanser bol ocenený, ako najlepší čistiaci prostriedok na tvár v rámci ocenení JANEY LOVES 2018 Platinu, pre prírodné produkty a služby.

 

Janey Loves 2018 PLATINUM Awards prezentuje excelentnosť a inováciu v prírodných, ekologických produktoch a službách. Toto ocenenie predstavuje a prináša to najlepšie z najlepšieho, v rámci prírodných produktov. Víťazov vyberá po testovaní odborná porota a o ich umiestnení rozhodujú aj spotrebiteľské hlasy.

 

O JANEY

 

Janey Lee Grace je obľúbenou influencerkou zo svete zdravia, pohody, eko vášne, ktorá s odhodlaním šíri osvetu a pomáha pri výbere najlepších  prírodných produktov, ktoré trh ponúka. Je najpredávanejšou autorkou na Amazone, pozná ju viac, ako 9 miliónov poslucháčov, ako hosťujúcu moderátorku na BBC Radio 2, v najpočúvanejšej show „Steve Wright in the Afternoon“. Dva krát bola zvolená za osobnosť „Natural Beauty Industry Yearbook“.

 

Jej YouTube kanál má k dnešnému dňu 553 429 zobrazení, 6 634 Twitter followerov a viac ako 12 000 odberateľov svojich magazínoch. Je redaktorkou mnohých printových a online publikácií vo Veľkej Británii a prostredníctvom svojich 5 najpredávanejších kníh, blogov, vlogov, seminárov, rečníckych vystúpení a mnohých televíznych a rozhlasových vystúpení si Janey vybudovala pozíciu dôveryhodného reprezentanta a mediálneho hovorcu pre svet organického a prírodného zdravia.

 

(Text o Janey prevzatý z https://www.platinumawards.co.uk)

 

Je pre nás veľkou cťou, že si porota Janey Loves Platinum Award” náš čistič zamilovala a hlasovala zaň. Ide o druhá medzinárodnú cenu, ktorú náš čistiaci prostriedok Sweet & Creamy Oil Cleanser získal!