Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Protizápalový zázrak: Poznáte všetky benefity malinového oleja?

– Martin Engervik

Výrazné farbou aj vôňou, spájajú sa s letom a ich chuť je doslova navýková. Reč je o sladkých malinách, ktoré rovnako ako vy, bude milovať aj vaša pleť. Viete, čo všetko dokáže zázračný olej zo semienok malín?

Úľava od kožných problémov

Ak ste o ňom doteraz nepočuli, je najvyšší čas zoznámiť sa. Olej zo semienok malín je zastudena lisovaný panenský olej, obsahuje až 83% esenciálnych mastných kyselín, vysokú dávku Omega-3 a Omega 6 mastných kyselín. A práve tieto mastné kyseliny znižujú nielen účinky stresu na pokožku. Pomáhajú pri problémoch s ekzémom, psoriázou a samozrejme s akné.

Účinný antioxidant

V kozmetickom priemysle patrí malinový olej medzi veľmi obľúbené zložky z viacerých dôvodov. Luxusná zložka, ktorú nájdete aj v produktoch Marina Miracle totiž ponúka pokožke hydratačné, protizápalové a antioxidačné účinky.

Polyfenolické zlúčeniny zo semien maliny sú veľmi účinné a prospešné ako prevencia a liečba kožných problémov, chráni pred voľnými radikálmi, uvoľňuje pokožku, zlepšuje jej elasticitu a dokonca bojuje aj s vráskami. Ak chcete svojej pleti dopriať len to najlepšie, siahnite po produktoch, ktoré malinový olej obsahujú.

Kde hľadať olej zo semienok červených malín?

Herbal Face Oil – bylinný pleťový olej je univerzálny, vhodný pre takmer každý typ pleti. Obsahuje čisté prírodné zložky, ktoré sa starajú o suchú pokožku, upokojuje citlivú a podráždenú pokožku a vyrovnáva kombinovanú pokožku. Tento pleťový olej sa často aj nazýva zázračný olej, pretože odstraňuje väčšinu kožných problémov na tvári.

Active Face Oil - pleťový olej špeciálne vyvinutý pre mužov je vhodný pre všetky typy pleti. Olej je veľmi jemný, preto je vhodné používať ho aj po holení. Pokožke poskytuje správnu výživu a starostlivosť.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Prečo používať kozmetiku s marhuľovým olejom? Hydratuje pokožku a zmierňuje stres!

 

Foto: Pinterest

Krivdová Michaela