Môj košík

Zavrieť

Pyramída krásy: Viete, čo všetko a v akých intervaloch potrebuje vaša pleť?

Publikované dňa Apr 30, 2020

Krásnu a predovšetkým zdravú pleť máte vo svojich rukách. Zabudnite na výhovorky a každý zlý zvyk, nahraďte novým návykom. Budete sa čudovať, ako rýchlo sa vám za starostlivosť pokožka odvďačí!

Zmeňte svoj prístup

To, čo dávate, dostanete aj späť. Rovnaké pravidlo platí aj v starostlivosti o pokožku. Ak túžite po dokonalej a zdravej pleti, investujte do nej nielen čas ale aj kvalitu v podobe prípravkov, ktoré na ňu aplikujete. Z ponuky prírodných produktov Marina Miracle si vyberiete bez ohľadu na vek alebo to, či je vaša pleť suchá, zmiešaná či mastná. Vhodný výber kozmetiky je však len začiatok cesty, na ktorú ste sa rozhodli vydať!

Pyramída krásy

Ak ste doteraz venovali pozornosť pokožke len občas a na domácej báze, je najvyšší čas zmeniť svoje návyky. Pyramída krásy, alebo 5 krokov ku sviežej, mladistvej, krásnej a predovšetkým zdravej pleti je jednoduchým návodom k tomu, čo všetko a v akých intervaloch pokožka potrebuje.

DENNE nezabúdajte na dôkladné čistenie pleti večer po odlíčení a rovnako ráno po prebudení. Následne myslite na vhodnú hydratáciu, či už v podobe obľúbeného oleja alebo krému. Nielen počas slnečných dní, ale celoročne nevynechajte ochranu v podobe SPF.

STARTER KIT BASIC

TÝŽDENNE – pridajte k predchádzajúcim krokom exfoliáciu v podobe peelingu. Pokožku zbavíte odumretých častí a dovolíte jej vstrebať oveľa viac účinných látok z olejov, sér či krémov.

HOME SPA KIT

MESAČNE – napriek tomu, že skincare rutinu zvládate doma a viete, čo vaša pleť potrebuje a čo jej naopak škodí, raz za mesiac sa zverte do rúk profesionálov. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si profesionálne ošetrenie pleti.

ROČNE – problémom treba predchádzať, nie ich riešiť, keď sa vyskytnú. Aspoň raz ročne sa objednajte k svojmu dermatológovi. A nielen na kontrolu znamienok a iných kožných problémov po lete.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Jarný reštart pleti: TOTO všetko jej v týchto dňoch doprajte!

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE