Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Suchá a dehydrovaná pokožka: Poznáte svoj typ pleti? #2

– Martin Engervik

Začerveňanie, napnutie, neželané šupinky aj nachýlnosť na vplyvy vonkajšieho prostredia. Suchá pleť produkuje málo kožného mazu a je oveľa viac náchylná na tvorbu vrások. Starajte sa o pokožku zvonka aj zvnútra a zlepšenie sa čoskoro dostaví.

Dehydrovaná pokožka s vráskami

Starnutie je prirodzeným javom, ktoré sa podpisuje aj na vzhľade pleti. Vhodnou starostlivosťou a výberom produktov však dokážete s neúprosným časom bojovať. Ak máte pocit, že je vaša pleť napnutá, vyzerá mdlo, matne a objavujú sa nej nielen šupinky ale aj fľaky, konajte! Suchá pleť volá po dostatočnej výžive a hydratácii.

Vyskúšajte špeciálne balenie produktov Starter Kit Anti-Age pre suchú/zrelú pleť.

Vyhláste boj suchej pleti

To, že cesta ku krásnej a predovšetkým zdravej pleti vedie cez dôkladné odlíčenie, nie je žiadnou novinkou. Sweat & Creamy Oil Cleanser ju navyše vyživí a hydratuje. Suchá pleť však potrebuje oveľa viac pozornosti a po hydratácii zvonka aj zvnútra priam volá. Acai Hydra Cream je aj vďaka prírodným probiotikám zaručeným spôsobom, ako obnoviť vlhkosť pokožky. Unikátna kombinácia prírodných ingrediencií zase zabezpečí pleti chýbajúcu rovnováhu. Ľahký pleťový krém je účinné používať spolu s pleťovým olejom. Organický Amaranth Face Oil so škadinávskymi bylinami a extraktom z arktických brusníc pokožku v ďalšom kroku regeneruje, zlepšuje jej elasticitu a dodáva hĺbkovú hydratáciu. O šťavnatý a žiarivý vzhľad tváre sa postará Shea Hydration Mask, s vôňou čerstvých jabĺk a kvetov. Perlový prášok v maske je plný minerálov a živín, ktoré prinesú viditeľné zmeny doslova na počkanie!

4 produkty, ktoré potrebuje váš typ pleti

  • Sweat & Creamy Oil Cleanser okrem odstránenia make-upu sa postará aj o hĺbkové čistenie pleti bez toho, aby bola vysušená. Práve naopak, pokožke poskytuje množstvo živín a potrebnú hydratáciu. Viac sa dočítate TU.

  • Acai Hydra Cream ľahký pleťový krém dodá pleti zamatový pocit, hydratuje a obnovuje hladinu vlhkosti. Pokožka je vyhladená, jemná a žiarivá. Viac sa dočítate TU.

  • Amaranth Face Oil sérum proti starnutiu pleti obnovuje, omladzuje a tónuje pokožku. Preniká hlboko do kože a pleť tak  zostáva jemná a rovnomerne vyhladená.

  • Shea Hydration Mask pleti dodáva veľa aktívnych živín z probiotického fermentovaného aloe vera a šťavy zo zeleného čaju. Pokožka je vyživená, hydratovaná a rozjasnená. Viac sa dočítate TU.

Foto: Pinterest, Marina Miracle

Michaela  Krivdová