Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Získajte darček k objednávke nad 50 €! Pomáhame TAK TROCHA INAK

– Martin Engervik

Stretli ste sa s ňou vo vašom okolí aj vy? Pri slove rakovina každý spozornie a často prehodnotí svoje malicherné problémy. Život totiž píše rôzne príbehy...

Svoje o tom vie aj Erika Mokrý. Mladá žena, ktorá si potykala s rakovinou. Svoj boj úspešne vyhrala a napriek bolesti a neistote, ktorou si sama prešla sa rozhodla pomáhať. Ženám, ktoré sa ocitli v rovnakej situácii, ako kedysi ona sama.  

Slovenka žijúca vo Francúzsku začala už počas liečby o rakovine otvorene hovoriť a písať. S humorom jej vlastným, pokorou, láskou a poriadnou dávkou nadhľadu. Príbeh, ktorý sa stal TAK TROCHA INAK nakoniec „zabalila“ do hmatateľnej podoby a vydala knihu. Vďaka občianskemu združenie, ktoré založila ide celý zisk z predaja knihy na podporu pacientom s onkologickým ochorením.

Nezľaknite sa smrti

Zľakli ste sa knihy o rakovine? Bojíte sa zbytočne. Kniha TAK TROCHA INAK je príbehom o živote a túžbe po ňom. Kniha je obrovskou motiváciou a výzvou, ako sa na svet pozerať tak trocha inak. Pretože je úplne jedno na čo sa pozeráme, dôležitý je uhol pohľadu.

Podporme veci, ktoré stoja za to!

Pomáhať sa má! A práve dnes prichádzame opäť s ponukou, ktorá sa neodmieta!

Nakúpte produkty Marina Miracle v hodnote 50€ a získajte knihu TAK TROCHA INAK od Eriky Mokrý. Spoločne nielen  podporíme vec, ktorá naozaj stojí za to. Spoločne pomôžeme tiež šíriť posolstvo s hlbokou myšlienkou.  

Darček k objednávke už máte doma v knižnici? Darujte knihu TAK TROCHA INAK a pošlite nádej a peknú myšlienku ďalej!

ĎAKUJEME!