ALOE VERA

ALOE VERA
 • bohaté na aktívne živiny
 • pomáha proti akné a škvrnám
 • zlepšuje elasticitu pokožky
 • antioxidanty redukujú vrásky

 

Aloe Vera sa používa už od staroveku. Obsahuje 75 živín, 20 minerálov, 12 vitamínov, 18 aminokyselín a 200 aktívnych enzýmov. Aloe Vera obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6 a B12, vitamín C a E, kyselinu listovú a niacín. Aloe Vera je plné živín, ktoré sú dobré pre vaše zdravie a pokožku.

 

Aloe Vera upokojuje spálenú a podráždenú pokožku. Jeho antialergické vlastnosti  sú rovnako užitočné pri liečbe rôznych kožných ochorení, ako je ekzém, psoriáza a svrbenie.

 

Aloe Vera môže pomôcť pri akné tým, že znižuje zápal, začervenanie pokožky a zabraňuje vzniku nových zápalov. Obsahuje antioxidanty ako sú beta karotén, vitamín C a E, ktoré zlepšujú pevnosť pokožky a jej hydratáciu. Zároveň zlepšuje pružnosť pokožky a minimalizuje tvorbu jemných vrások.

 

Aloe Vera je tiež veľmi dobré pre suchú pokožku. Pri aplikácii uvoľňuje enzýmy a vitamíny, ktoré pôsobia na pokožku a pomáhajú obnoviť jej rovnováhu. Šťavu a výťažky z Aloe Vera používame v našich produktoch kvôli mnohým vlastnostiam a tiež preto, že je hypoalergénne a plné živín.

  Dermatologicky testované

  Clinically tested

  Prírodné a organické zložky

  Plant Based

  Netestované na zvieratách
  Cruelty Free & Vegan