Môj košík

Zavrieť

ALOE VERA

ALOE VERA
 • bohaté na aktívne živiny
 • pomáha proti akné a škvrnám
 • zlepšuje elasticitu pokožky
 • antioxidanty redukujú vrásky

 

Aloe Vera sa používa už od staroveku. Obsahuje 75 živín, 20 minerálov, 12 vitamínov, 18 aminokyselín a 200 aktívnych enzýmov. Aloe Vera obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6 a B12, vitamín C a E, kyselinu listovú a niacín. Aloe Vera je plné živín, ktoré sú dobré pre vaše zdravie a pokožku.

 

Aloe Vera upokojuje spálenu a podráždenú pokožku. Antialergické vlastnosti Aloe Vera sú tiež užitočné pri liečbe rôznych kožných ochorení, ako je ekzém, psoriáza a svrbenie.

 

Aloe Vera môže pomôcť proti akné a pupienkam tým, že znižuje zápal a sčervenanie pokožky, zatiaľ čo zabraňuje vzniku nových zápalov . Aloe Vera obsahuje antioxidanty ako beta karotén, vitamín C a E, ktoré zlepšujú pevnosť pokožky. Aloe Vera udržuje pokožku hydratovanú. Zlepšuje pružnosť pokožky a minimalizuje tvorbu jemných vrások.

 

Aloe Vera je tiež veľmi dobré pre suchú pokožku. Pri aplikácii  uvoľňuje enzýmy a vitamíny, ktoré pôsobia na pokožku a pomáhajú obnoviť jej rovnováhu. Používame šťavu a výťažky z Aloe Vera v našich produktoch kvôli mnohým  vlastnostiam a preto, že sú hypoalergénne a plné živín.

  Vitajte na našej stránke!

  Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

  Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

  SEARCH THIS STORE