ALOE VERA

ALOE VERA
 • bohaté na aktívne živiny
 • pomáha proti akné a škvrnám
 • zlepšuje elasticitu pokožky
 • antioxidanty redukujú vrásky

 

Aloe Vera sa používa už od staroveku. Obsahuje 75 živín, 20 minerálov, 12 vitamínov, 18 aminokyselín a 200 aktívnych enzýmov. Aloe Vera obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6 a B12, vitamín C a E, kyselinu listovú a niacín. Aloe Vera je plné živín, ktoré sú dobré pre vaše zdravie a pokožku.

 

Aloe Vera upokojuje spálenú a podráždenú pokožku. Jeho antialergické vlastnosti  sú rovnako užitočné pri liečbe rôznych kožných ochorení, ako je ekzém, psoriáza a svrbenie.

 

Aloe Vera môže pomôcť pri akné tým, že znižuje zápal, začervenanie pokožky a zabraňuje vzniku nových zápalov. Obsahuje antioxidanty ako sú beta karotén, vitamín C a E, ktoré zlepšujú pevnosť pokožky a jej hydratáciu. Zároveň zlepšuje pružnosť pokožky a minimalizuje tvorbu jemných vrások.

 

Aloe Vera je tiež veľmi dobré pre suchú pokožku. Pri aplikácii uvoľňuje enzýmy a vitamíny, ktoré pôsobia na pokožku a pomáhajú obnoviť jej rovnováhu. Šťavu a výťažky z Aloe Vera používame v našich produktoch kvôli mnohým vlastnostiam a tiež preto, že je hypoalergénne a plné živín.

  Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt je vhodný pre Váš typ pleti?

  Produktový sprievodca

  Dermatologicky testované

  Pozri reporty

  Získali sme už množstvo ocenení

  Pozri naše ocenenia

  Netestované na zvieratách

  Čítať viac