Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

O nás

 

SYNTETICKÉ CHEMIKÁLIE SÚ PRE POKOŽKU ŠKODLIVÉ

Moja pleť bola vystavená nepríjemným vedľajším účinkom, spôsobeným agresívnymi a toxickými syntetických chemikáliami v produktoch na pleť. Trpím atopickým ekzémom a zároveň som bojovala s akné, citlivou a podráždenou pokožkou, ktorú mi práve produkty proti akné a na liečbu ekzému spôsobovali.

 

RIEŠENIE SOM NAŠLA V PRÍRODE

... a moja pokožka sa stala zdravou. Postupom času som zdokonalila vzorec, túto zmes som testovala s priateľmi a rodinou na rôznych typoch pleti. Dobrá správa o účinkoch zmesi sa medzi ľudmi rýchlo šírila a „zázračný olej" chceli tiež. To bol dôvod, prečo som značku vlastnej kozmetiky pomenovala „Marina Miracle”.

 

ZARUČENE ÚČINNÉ ZLOŽKY S VYSOKOU KVALITOU

Marina Miracle je 100 % prírodná starostlivosť o pokožku vyrobená v Nórsku pre ľudí, ktorí hľadajú vysoko kvalitnú, luxusnú a bezpečnú starostlivosť o pleť. Všetky ingrediencie, ktoré používam, sú starostlivo vyberané. Používam EcoCert a Debio certifikované organické zložky a som presvedčená, že len to najlepšie je dosť dobré a preto sa chcem o svoje produkty krásy podeliť aj s vami. Chcem prispieť k bezpečnejšej každodennej starostlivosti o pleť, s dôkladne vybranými zložkami.

 

PRIRODZENE KRÁSNA S MARINA MIRACLE

Verím, že produkty budete milovať rovnako, ako ja! V prípade akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Svoje otázky a postrehy píšte na info@marinamiracle.sk.