Môj košík

Zavrieť

O nás

CHEMIKÁLIE NA POKOŽKE SÚ ŠKODLIVÉ

Bola som vystavená nepríjemným vedľajším účinkom spôsobeným agresívnymi a toxickými chemikáliami v prípravkoch na pleť. Mám atopický ekzém a veľmi som bojovala s akné, citlivou a podráždenou pokožkou, ktorú mi spôsobili prípravky proti akné a na liečbu ekzému.
 

NAŠLA SOM RIEŠENIE V PRÍRODE ...

... a moja pokožka sa stala zdravou. Postupom času som zdokonalila vzorec, túto zmes som testovala s priateľmi a rodinou na rôznych typoch pletí. Dobrá správa o účinkoch zmesi sa rýchlo šírila a ľudia začali žiadať môj "zázračný olej", to je aj dôvod prečo som pomenovala značku ,,Marina Miracle”.
 

ZARUČENE IBA ÚČINNÉ ZLOŽKY S VYSOKOU KVALITOU

Marina Miracle je 100% prírodná starostlivosť o pokožku vyrobená v Nórsku pre tých, ktorí oceňujú vysoko kvalitnú, luxusnú a bezpečnú starostlivosť o pleť. Všetky ingrediencie, ktoré používam, sú starostlivo vyberané. Používam EcoCert a Debio certifikované organické zložky . Len to najlepšie je dosť dobré a chcem sa s vami podeliť o svoje produkty krásy. Chcem prispieť k bezpečnejšej každodennej starostlivosti s pozorne vybranými zložkami, ktoré sú najlepšie pre Vašu pleť.

ĎAKUJEME ZA NÁVŠTEVU

Dúfam, že si zamilujete tieto produkty rovnako ako ja! Neváhajte sa opýtať, ak máte nejaké otázky. Pošlite svoj dotaz na info@marinamiracle.sk .

Vitajte na našej stránke!

Registrujte sa k odberu noviniek a exkluzívnych ponúk!

Zadajte Váš email a kliknite na prihlásenie k odberu noviniek:

SEARCH THIS STORE