Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

PRO Green Mask

PRO Green Mask

PRO Green Mask - prírodný chemický píling so 7 kyselinami

o 100% prírodné

o 95% organické

o probiotické

o vegánske

o 5,5% prírodných, silných kyselín BHA a AHA

o vitamín C

o Bio-retinol

o kyselina hyalurónová

o francúzsky zelený íl

 

Ako funguje PRO Green Mask?

PRO Green mask je pleťová maska ​​vyvinutá pre terapeutov starostlivosti o pleť na použitie pre pleťové ošetrenie. Maska má sviežu zelenú farbu, s vôňou čerstvých citrusov a grapefruitom a obsahuje až 2 rôzne BHA kyseliny a 5 rôznych druhov AHA kyselín. Maska je zložená z aktívneho vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a MSM, ktoré pomáhajú zvyšovať produkciu vlhkosti, keratínu a kolagénu v pokožke, zjemňujú jazvy, pigmentové škvrny a vyrovnávajú tón pleti.

Obsahuje tiež oleje z divokej šípky, rakytníka a nechtíka. Obsahuje probiotický kvas z brokolicových klíčkov, byliny gotu kola a ryže. To znamená, že maska ​​aktívne pracuje na odlupovaní pokožky na niekoľkých úrovniach, súčasne pokožku premastňuje a dodáva jej hydratáciu, pokožku zanechá vyživenú, žiarivú, pružnú a zároveň vyhladzuje jej textúru. Toto prírodné chemické ošetrenie je úplne jedinečné, pretože nevysušuje pokožku, dodá jej hydratáciu, zatiaľ čo sa obnovuje a vylepšuje.

 

Inteligentná veda

Vyvinuli sme jedinečnú metódu formulácie, pri ktorej sú kyseliny, probiotiká a vitamín C zapuzdrené v molekulách mastných kyselín. Takto má maska ​​potrebnú nízku hodnotu pH, aby kyseliny a vitamín C optimálne pôsobili - ale zároveň chráni pokožku pomocou vysokého obsahu olejov. Výsledkom je bezbolestné a pohodlné ošetrenie prírodným chemickým peelingom, ktoré zanecháva pokožku obnovenú a hydratovanú. ŽIADNE časové prestoje a ŽIADNA suchá, odlupujúca sa pokožka.

Zákazník by mal po ošetrení PRO Green Mask používať SPF každý deň najmenej 1 týždeň. Odporúča sa tiež používať Shea Hydratation Mask  2 - 3 noci po ošetrení, aby sa pokožka  hydratovala.

 

Kto môže podstúpiť toto ošetrenie?

Vďaka našej inteligentnej vede sa PRO Green Mask môže používať na všetky typy pleti, dokonca aj na citlivú. Maska môže zlepšiť stav pokožky, ako napríklad:

o Nedostatok pružnosti a jasu

o Unavená a starnúca pokožka

o Akné a jazvy, rozšírené póry a mastná pokožka

o Pigmentácia, nerovnomerný tón pleti

o Nerovnomerná štruktúra pokožky a drsná pokožka

o Zmiešaná a nevyrovnaná pokožka

o Suchá a matná pokožka

 

Ako sa používa ​PRO Green Mask?

PRO Green Mask vyhovuje všetkým typom pleti. Je veľmi dôležité nanášať masku na vlhkú pokožku, aby sa v nej aktivovali kyseliny, vitamín C a probiotiká. Ak je maska ​​suchá, nie je aktívna. Pokožku zvlhčite prípravkom Flower Berry Essence a štetcom naneste PRO Green Mask. Vyhýbajte sa oblasti očí. Naneste trochu vody navyše na Vaše prsty a masku dobre vmasírujte do pokožky po dobu minimálne 3 minút. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Udržujte pokožku vlhkú po celú dobu pravidelným striekaním esencie. Umyte handričkou. Po ošetrení naneste Shea Hydratation Mask na upokojenie pokožky.

Odporučte zákazníkovi používať SPF každý deň po ošetrení  (minimálne 7 dní). Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča kúru opakovať každé 4 týždne.

V inštruktážnom videu v dolnej časti tejto stránky sa dozviete, ako sa maska ​​používa v kombinácii s našimi ďalšími výrobkami.

 

Prírodné kyseliny

Maska obsahuje 7 rôznych prírodných kyselín, kyseliny vznikajú prirodzene fermentáciou. Kyseliny pracujú na niekoľkých úrovniach pokožky, aby ju exfoliovali, obnovili a omladili.

 

BHA kyseliny

o kyselina salsylová

o kyselina jablčná (kyselina v tomto prípade - v našej PRO Green Mask je skrížená a funguje ako BHA kyselina - preniká hlbšie)

 

AHA kyseliny

Glycolic acid

Lactic acid

Ascorbic acid (Vitamin C with high AHA acid content)

Tartaric acid

Citric acid

 

Bio-retinol

Bio-retinol sa prirodzene vyskytuje v našom silnom extrakte z divokej šípky a rakytníka. Tieto rastliny sú veľmi bohaté na karotén (karotenoidy), ktorý je predchodcom vitamínu A, v pokožke sa premieňa na vitamín A. To umožňuje pokožke využiť vitamín prirodzeným a veľmi efektívnym spôsobom. Karotén a prírodný vitamín A sú upokojujúce pre citlivú pokožku, vyhladzujú jemné vrásky a majú vynikajúci účinok proti starnutiu.

 

Montmorillonit - francúzsky zelený íl

PRO Green Mask získava svoju zelenú farbu zo zeleného ílu z Francúzska veľmi vysokej kvality. Íľ nemôže byť certifikovaný ako organický, pretože sa extrahuje z hornín a vulkanického popola. Je prirodzene sušený na kopcoch Sardínie. Používame potravinársky íľ, pretože má veľmi vysoký štandard a je starostlivo vyčistený. Tento zelený íľ extrahuje toxíny z pokožky a má hĺbkovo čistiaci účinok, navyše dodáva pokožke veľmi dobrú minerálnu výživu.

 

Môže chemický peeling poškodiť bariéru pokožky?

PRO Green Mask je 100% prírodný chemický píling. Existuje veľa úrovní chemického peelingu. Niektoré chemické peelingy sú čistá kyselina, ktorá sa natiera na pokožku, kde je kyselina veľmi silná. V týchto prípadoch také chemické ošetrenie dočasne zničí alebo oslabí kožnú bariéru a mikroflóru.

Naša pílingová maska ​​je niečo úplne iné. Používame 7 rôznych kyselín, BHA a AHA, ktoré sa prirodzene vytvárajú fermentáciou. V PRO Green Mask je 5,5% kyseliny. Probiotikám sa najlepšie darí v kyslom prostredí s úrovňou pH 3,2 - 4,5 a práve pri tomto pH sú aktívne aj kyseliny v maske. Probiotiká tiež produkujú svoje vlastné kyseliny, keď kvasia, čo zase vytvára kyseliny, ako je kyselina mliečna alebo kyselina jablčná. Preto naša PRO Green Mask ​​slúži ako výživa pre prirodzenú mikroflóru pokožky a nikdy ju nezničí ani neoslabí, ale skôr ju posilní.

 

INŠTRUKČNÉ VIDEO - Plán ošetrenia PRO Series

Prosím, pozrite si naše inštruktážne video, kde sa dozviete, ako profesionálne ošetrenie pleti realizovať.