Prírodná, organická a vegánska starostlivosť o pleť.

Často kladené otázky

PREČO ZVOLIŤ PRÍRODNÚ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ?

Vo všeobecnosti môžu byť priemyselné zmesi v rôznych zložkách a výrobkoch, pre Vás dobré, ale mnohé z nich môžu byť nebezpečné. Niektoré látky penetrujú, prípadne sa absorbujú do tela a preto je prírodné zloženie bezpečnejšie.

Veľké značky nie sú schopné produkovať svoje produkty ako prírodné a čisté. Je to preto, lebo ich produkty musia často disponovať záručnou dobou minimálne 3 roky. Pritom trvá viac ako rok, kým je produkt pripravený na predaj. To je jeden z dôvodov, prečo výrobcovia začali pridávať do výrobkov rôzne syntetické látky na zvýšenie trvanlivosti produktu.


Produkty Marina Miracle vyrábame nepretržite v malých množstvách.

Využívame sklo a obaly s airless systémom, ktoré naše produkty udržia  dlhšie čerstvé a hygienicky nezávadné. 

Marina Miracle produkty neobsahujú žiadne syntetické prísady, len čisté a prírodné zložky, ktoré prospievajú pokožke. Naše produkty sú dermatologicky testované. 

 

JE MARINA MIRACLE TESTOVANÁ NA ZVIERATÁCH?


Marina Miracle nie je testovaná na zvieratách a nikdy nebude. Testujeme iba na dobrovoľníkoch a naše produkty neobsahujú nič, čo pochádza zo zvierat. Preto môžeme naše produkty označiť za vegánske.

 • Vykonali sme dôkladnú kontrolu, odkiaľ pochádzajú všetky zložky a či boli testované na zvieratách.
 • Ubezpečili nás, že žiadny z našich dodávateľov neuskutočňuje testy na zvieratách a že nespolupracujú so žiadnou inou spoločnosť, ktorá by tak robila.
 • Spolupracujeme s Nórskou Alianciou pre dobré životné podmienky zvierat.

 

AKO FUNGUJÚ PRODUKTY MARINA MIRACLE?

Naše výrobky sú úplne prirodzené. Ide o jedinečnú zmes olejov, bylín, vitamínov a probiotík z ovocných a zeleninových štiav a klíčkov. Vytvorili sme vlastnú jedinečnú zmes prebiotík a probiotík. 

 • Jojobový olej je hypoalergénny a zo všetkých olejov sa do pokožky vstrebáva najlepšie.
 • Chia olej si vyrábame sami lisovaním organických chia semienok.
 • Avokádový olej poskytuje hĺbkovú hydratáciu a upokojuje pokožku.
 • Levanduľový olej je výživný a zabraňuje vzniku akné a čiernych bodiek.
 • Malinový olej obsahuje až 83% esenciálnych mastných kyselín, vysokú dávku Omega-3 a Omega 6 mastných kyselín. A práve tieto mastné kyseliny znižujú nielen účinky stresu na pokožku. Pomáhajú pri problémoch s ekzémom, psoriázou a samozrejme s akné.
 • Kadidlový olej vyhladzuje jemné vrásky a zjemňuje pokožku.
 • Aloe Vera je veľmi výživná a plna vitamínov.
 • Vitamín E posilňuje pokožku a vyrovnáva jej tón a jemné vrásky.

Všetky spomenuté ingrediencie tvoria len časť tých, ktoré v našich produktoch nájdete. Používanie oleja namiesto krému môže byť pre vás nepochopiteľné. Viete však, že krém sa vždy skladá zo zmesi olejov a výťažkov na báze vody? Takisto aj naše pleťové oleje sú tvorené zmesov na báze vody (ružová voda / aloe Vera štava a macerát z bylín) a zmesi olejov, namiešanej podľa konkrétneho typu pleti. 
Preto je potrebné naše pleťové oleje pred použitím dôkladne pretrepať.